close
تبلیغات در اینترنت
ورزشی

امیر قلعه‌نویی پس از شکست 3 بر 2 استقلال برابر فولاد عنوان کرد: در ابتدا دو تبریک می‌گویم. اول به فولاد و بازیکنان جوان و مربیان این تیم که فوتبال مردانه و تاکتیکی بازی کردند و تبریک دوم به خاطر خود بازی که 5 گل داشت. پیش از بازی نیز گفتم اگر نتوانیم مهاجم و هافبک را از کنار راه بیندازیم به مشکل می خوریم که همین گونه شد. دقایقی که حاکم بر بازی بودیم برخلاف روند بازی گل خوردیم.

وی با اشاره به تعویض بازیکنش خاطرنشان کرد: به خاطر مردم تعویض کردم. به مردم احترام گذاشتم. ما باید کار خود را کنیم، اما جایگاه پشت من، بازیکن را صدا کردند و من هم یک تعویض کردم. با غرور بازی کردیم. جوانان فولاد با غیرت و معرفت بازی کردند. فوتبال همین است. ما در نیم فصل دوم به جذب 6 بازیکن احتیاج داریم. در غیر این صورت به مشکل می‌خوریم. من 3 هفته است برنامه داده‌ام و فتح‌الله‌زاده باید تغییرات انجام دهد تا بتوانیم برای 3 جام بجنگیم.

قلعه‌نویی در خصوص گل‌هایی که استقلال در این دیدار دریافت کرد خاطرنشان کرد: به هنگام دریافت گل دوم خیلی تاکید داشتیم که در حمله باشیم. افشین پشت حمیدی رفت و پژمان و حمودی بهم خوردند و باعث شد گل خوردیم. نقطه قوت ما سمت راست است که پنالتی هم گرفتیم. در این دیدار به غیر از 4 بازیکن بقیه خوب نبودند. سید مهدی رحمتی 3 گل خورد اما روز خوبی داشت. فولاد لیاقت برد را داشت که مبارک باشد. ما ضعف داریم که باید درست کنیم.

وی درباره اشتباهات فردی بازیکنان استقلال یادآور شد: خوب بودیم اما استقلالی که می خواهد به آسیا برود باید با کیفیت تر باشد. بازی قبل قبل گفتم. همانند بعضی ها نیستم که با برد همه چیز را پوشش دهم. بازی با پیکان هم گفتم نیاز به تغییر داریم. یقینا باید تغییر داشته باشیم. اگر روی نیمکت بازیکن داشتیم از سازمان لیگ اجازه می گرفتیم در این بازی 6 تعویض داشته باشم. از برخی دوستان دلخورم چون فشار آوردند روی برخی بازیکنان. هاشم بیک زاده یک توپ هدر داد و 5 دقیقه عیله او شعار می‌دادند. برخی هواداران مقصر هستند. اگر هاشم را داشتیم شاید دچار مشکل نمی شدیم به خاطر مردم تعویض کردم اما باید اجازه دهند ما کار خود را کنیم. ما با استقلال فاصله داریم.

وی افزود: میلاد میداودی بد نبود اما زمان کمی در این بازی داشت او احتیاج به 45 دقیقه زمان دارد. مردم می خواستند که میلاد بیاید و ما هم تعویض کردیم. ما باید جناح چپ را تقویت کنیم. باید بیشتر هافبک تقویت کنیم در غیر این صورت ناخودآگاه مجبور می‌شویم سیاوش را عقب بیاوریم چون هافبک نداریم. مهاجم هم باید بگیرم. باید دید کدام مهاجم را می توانیم بگیریم .اول دعا کنید پول بیاید بعد از کرواسی یا مصر باشد مهم نیست. پول بیاید مهم نیست از کجا بیاید.

وی درباره ساموئل تصریح کرد: ساموئل با توجه به سیستم ما سمت چپ بازی کرد در مجموع 6 بازیکن خوب نبودند یکی ساموئل بود. هافبک نداشتیم اگر داشتیم تعویض می کردیم. هافبک ها بد و ضعیف بودند. فولاد باشگاه بزرگی است و به طرفداران این تیم و فرکی تبریک می گویم.

زينديني سرپرست باشگاه مس کرمان شد

 

زينديني سرپرست باشگاه مس کرمان شد-->

مجيد زينديني به عنوان سرپرست باشگاه مس کرمان انتخاب شد.


 

پس از استعفاي ناصر شهبازي، مجيد زينديني به عنوان سرپرست باشگاه مس کرمان انتخاب شد.

وي فردا راهي کرمان مي‌شود تا کارش را در باشگاه مس شروع کند.

زينديني جانشين ناصر شهبازي مديرعامل مستعفي باشگاه مس کرمان شد؛ مديرعاملي که فقط يک هفته در اين باشگاه مديريت کرد.
+ نوشته شده در  سه شنبه چهارم مهر 1391ساعت 22:8  توسط امید سلاجقه  |  3 نظر

تشویق مظلومی در کرمان

در حالی که تیم مس روی درخشش و گل زنی سعید دقیقی تا آخرین دقیقه بازی از مهمان خود در کرمان عقب بوذ رضا عنایتی گل تساوی مس را وارد دروازه کرد تا یک امتیاز به اندک اندوخته های مس افزوده شود. اما این گل نیز نتوانست مانع از شعار حیا کن و رها کن بر علیه قاسم پور شود و تماشاچیان کرمانی با تشویق مظلومی خواستار بازگشت ویبه کرمان و تیم مس شدند .اگرچه قبل از این در شبکه های اجتماعی و محافل ورزشی صحبت از انجام تغییرات گسترده در سطوحمدیریتی باشگاه مس مطرح شده بود .اکنون باید منتظر ماند و دید که آیا این تغییرات انجام خواهد شد یا همچنان زور برخی پر زورتر از خواست افکار عمومی خواهد بود۱!!
+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم شهریور 1391ساعت 21:20  توسط امید سلاجقه  |  3 نظر

تساوی مس و سایپا در نیمه نخست

تیم فوتبال مس کرمان که این روزها اوضاع بسیار نا بسامانی دارد در دیدار با سایپای کرج در نیمه اول و در حالی که تا دقیقه۴۵ با گل سعید دقیقی از مهمان خود عقب بود با ضربه مهار نشدنی احمد حسن زاده به گل تساوی رسید تا بازنده به رختکن نرود.

تیم نفت آبادان نیز تا دقیقه ۳۰ با یک گل از سپاهان پیش است و پیکان نیز ۲ بر ۱ از آلمینیوم هرمزگان جلو افتاده است.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم شهریور 1391ساعت 20:17  توسط امید سلاجقه  |  نظر بدهید


مس ناکام بزرگ لیگ

طی هرچند تیم فوتبال صنعت مس کرمان برخلاف بسیاری از تیم های لیگ برتری دغدغه ی مالی نداشته و ندارد، اما در فصل نقل و انتقالات عملکرد چندان موفقی نداشت و بیشتر بر روی جلد روزنامه های ورزشی و خروجی خبرگزاری ها موفق به جذب ستاره های نامی فوتبال ایران و جهان از جمله کانتونه، نکونام، رحمتی، جباری، فرهاد مجیدی و... می شد تا پس از پایان سه هفته ی ابتدایی لیگ با کسب سه شکست متوالی و بدون حتی یک امتیاز، قعرنشین لیگ برتر لقب بگیرد و خاطرات تلخ فصل قبل صنایع مس سرچشمه را در اذهان هواداران خود زنده کند و تا این لحظه ناکام بزرگ لیگ ابراهیم قاسم پور و شاگردان وی باشند.

اوج حساسیت در کرمان

هفته ی چهارم دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران در حالی برگزار می شود که یکی از حساس ترین دیدارهای این هفته با حضور ستارگان کهکشانی فوتبال پایتخت در زیر آسمان آبی کویر برگزار شد و در ورزشگاه شهید باهنر کرمان، امیر قلعه نویی و شاگردانش در برابر تیم صنعت مس کرمان صف آرایی خواهند کرد.

کرمان سکوی پرش قلعه نویی

یکی از جذابیت های دیدار صنعت مس کرمان و استقلال تهران، حضور امیر قلعه نویی بر روی نیمکت آبی پوشان پایتخت است، چرا که ژنرال هرگز نمی تواند خاطرات خوش با کرمانی ها را فراموش کند و در روزگاری که قلعه نویی به علت کسب نتایج ضعیف در جام ملت های آسیا به شدت زیر تیغ تیز منتقدین خود قرار داشت، مردم نجیب کرمان به وی اعتماد کرده و سکان هدایت تیم محبوب خود را به دست ژنرال سپردند تا وی بتواند با کسب نتایج فوق العاده، جایگزین شایسته ای برای فرهاد کاظمی ناکام باشد و با اعاده ی حیثیت بار دیگر به سطح اول فوتبال ایران و تیم مورد علاقه اش استقلال تهران برسد و بازگشت وی به کرمان خود به خود بر جذابیت های این مسابقه حساس خواهد افزود. آیا بار دیگر مشت های قلعه نویی در زیر آسمان کرمان گره خواهد شد!؟ در سوی دیگر میدان نیز ابراهیم قاسم پور به خوبی می داند که به رغم نجابت بیش از حد کرمانی ها، باز هم به طور حتم این مسابقه، آخرین فرصت وی برای خروج تیم از بحران و ماندگاری در جمع جنوبی های خونگرم خواهد بود و شکست احتمالی و از دست دادن امتیاز به منزله خداحافظی اجباری او با کرمانی ها است. 

رحمتی و مرور خاطرات خوش کویر

حضور مهدی رحمتی سنگربان اول تیم ملی ایران در درون دروازه استقلال تهران از دیگر جذابیت های این بازی حساس است. وی که پس از ناکامی در تیم استقلال و دور شدن از تیم ملی به صنعت مس کرمان پیوسته بود، دو فصل رویایی در کرمان سپری کرد و با احیاء مجدد خود، پیراهن شماره یک تیم ملی ایران را به طور ثابت بر تن کرد تا همواره خود را مدیون کرمانی ها و نجابت فراوان آنان بداند، هرچند کرمانی ها نیز کسب مقام سوم لیگ و صعود به آسیا را به نوعی مدیون بازی های خوب رحمتی در درون دروازه خود هستند و تقابل رحمتی با هوادارن خونگرم و نجیب فوتبال کرمان، بازی استقلال با صنعت مس را دیدنی تر خواهد کرد. آیا درخشش رحمتی در زیر آسمان پرستاره کرمان همچنان ادامه خواهد داشت؟

بازگشت برهانی به خانه

آرش برهانی، مهاجم کرمانی استقلال تهران نیز هرچند سابقه پوشیدن پیراهن تیم صنعت مس کرمان را ندارد اما هرگز نمی تواند خاطرات شیرین کودکی در کوچه خیام کرمان و درخشش با پیراهن شهرداری کرمان در لیگ دسته اول کشور را فراموش کند، هرچند آرش در بازی فصل قبل صنعت مس و استقلال مورد کم لطفی برخی از تماشاچیان کرمانی قرار گرفت اما به طور حتم بازی در زمین چمن ورزشگاه شهید باهنر و در برابر چشم کرمانی ها برای آرش جذابیت های فراوانی خواهد داشت. آیا وی موفق به گل زنی در کرمان می شود و آیا پس از گل زنی به تیم کرمانی شادی خواهد کرد؟

گل زنی کاپیتان در برابر استقلال

هرچند فرزاد حسین خانی، هافبک گل زنی محسوب نمی شود و بیشتر نقش هافبک دفاعی و تخریبی را در بازی های صنعت مس بر عهده دارد اما وی با به ثمر رساندن تک گل سه امتیازی در برابر استقلال تهران باعث پیروزی صنعت مس و سرافرازی پرویز مظلومی شده بود و باید منتظر ماند و دید آیا وی بار دیگر موفق به این مهم خواهد شد؟ گل زیبای احمد حسن زاده در برابر استقلال نیز هرگز از ذهن هواداران فوتبال کرمان پاک نخواهد شد. آیا فردا شب پای حسن زاده به گل در لیگ دوازدهم باز خواهد شد!؟

انگیزه های رضای آقای گل

از دیگر جذابیت های دیدار صنعت مس و استقلال، رویارویی رضا عنایتی و حسین کاظمی، مهاجم و هافبک اسبق آبی پوشان با تیم مورد علاقه آنان است. عنایتی که سابقه ی آقای گلی با تیم استقلال را نیز دارد و بهترین گل زن ادوار لیگ برتر است به رغم علاقه فراوان به استقلال و به ثمر رساندن هفده گل در فصل قبل برای صبای قم نتوانست پیراهن آبی استقلال را بر تن کند اما تاکنون موفق به گل زنی برای صنعت مس هم نشده است و باید دید آیا وی فردا شب می تواند نخستین گل خود در لیگ دوازدهم را به ثمر برساند؟ حضور امیرحسین صادقی بازیکن سابق صنعت مس در خط دفاع استقلال و بازگشت وی به کرمان نیز از دیگر جذابیت های بازی فردا شب محسوب می شود. 

تیم استقلال نیز اگرچه تا کنون 6 امتیاز از دو پیروزی و یک شکست اندوخته اما بازی های خوبی انجام نداده و هر دو پیروزی این تیم با حداقل اختلاف و به سختی حاصل شده است. 

+ نوشته شده در  دوشنبه شانزدهم مرداد 1391ساعت 11:25  توسط امید سلاجقه  |  3 نظر

تیمهای کرمانی حریفان خود را شناختند

قرعه کشي رقابت‌هاي ليگ دسته اول کشور برگزار شد و تيم ها در دو گروه چهارده تيمي تقسيم شدند.به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال،‌ مراسم قرعه کشي ليگ دسته اول فوتبال برگزار شد که 28 تيم حاضر در 2 گروه تقسيم شدند.


گروه بندي به شرح زير است:


*گروه اول:


گسترش فولاد تبريز، پاس نوين همدان، مس سرچشمه کرمان، ابومسلم مشهد، شهرداري اراک، داماش ايرانيان، نفت مسجد سليمان، استقلال اهواز، تربيت آهن بافق يزد، گل گهر سيرجان، نساجي مازندران، شاهين بوشهر، ماشين سازي تبريز و اتکاي گستان


*گروه دوم:


پاس همدان، ‌شهرداري ياسوج، راهيان کرمانشاه، مس رفسنجان، کاوه تهران، نيروي زميني تهران، صنعتي خوزستان، ملي حفاري اهواز، برق شيراز، فولاد يزد، ايرانجوان بوشهر، شهرداري تبريز، سايپاي شمال و شهرداري بندرعباس
+ نوشته شده در  یکشنبه پانزدهم مرداد 1391ساعت 17:35  توسط امید سلاجقه  |  3 نظر

پیروزی مس‌سرچشمه و توقف مس کرمان

پيروزي بي‌ثمر مس‌سرچشمه و توقف صبا و ملوان

تيم سقوط‌ کننده مس‌سرچشمه در هفته سي‌ويکم ليگ برتر به پيروزي رسيد اما تيم‌هاي صبا و ملوان در خانه مقابل حريفان خود متوقف شدند.


 

 در ادامه رقابت های لیگ برتر در هفته سی و یکم 3 بازی از ساعت 17 آغاز شد که نتایج زیر بدست آمد:

 مس سرچشمه یک -  فجر سپاسی صفر

 گل: مسلم فیروز آبادی(57)

 فجرسپاسی با این شکست 38 امتیازی باقی ماند و تیم مس سرچشمه 22 امتیازی شد اما این سه امتیاز تاثیری در وضعیت مس نداشت چرا که این تیم پیش از این سقوط کرده است.

 صبای قم صفر - نفت تهران صفر

 صبا این تساوی 47 امتیازی شد و در همان رده چهارم باقی ماند و تیم نفت تهران نیز 46 امتیازی شد تا رقابت این دو تیم برای آسیایی شدن ادامه پیدا کند.

 ملوان انزلی صفر - مس کرمان صفر

 اخراج: هادی عزیزی(28) ملوان

 ملوان با این تساوی 35 امتیازی و مس کرمان 36 امتیازی شدند. این دو تیم همچنان در منطقه خطر قرار دارند

+ نوشته شده در  شنبه دوم اردیبهشت 1391ساعت 21:42  توسط امید سلاجقه  |  2 نظر

اهل تبانی نیستیم

سرمربي تيم فوتبال مس سرچشمه گفت: مي‌توانستيم در هفته‌هاي آخر ليگ برتر پولسازي کنيم اما اهل دلال‌بازي نيستيم.


 

 اصغر شرفی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل فجرسپاسی عنوان کرد: این پیروزی نوش دارو بعد از مرگ سهراب بود. نیمه اول خوب نبودیم، فجری ها همه انرژی و تلاششان این بود که به گل برسند اما این اتفاق نیفتاد. نیمه دوم بهتر بودیم و بازیکنان موفق شدند دروازه حریف را باز کنند.

 وی در خصوص اینکه یاوری عنوان کرد مسی ها امروز خیلی خوب بودند، اظهار داشت: ما در همه بازی ها خوب بودیم با این تفاوت که نمی توانستیم از فرصت ها استفاده کنیم. حق ما سقوط نبود.

 سرمربی مس سرچشمه درباره اینکه یاوری از دست ساکت الهامی خیلی عصبانی بود، گفت: من با یاوری خیلی رفیقم و بعد از بازی با او قایم موشک بازی می کردم. من باید از مربی ام دفاع کنم اما اینجا فوتبال ایران است و این حرکات کنار زمین منسوخ شده است. امروز مربیان روی نیمکت می نشیند و پای خود را روی هم می گذارند و کوچ می کنند. البته یاوری هم خوب کنار زمین داد و بیداد کرد.

 شرفی در ارتباط با بازی هفته آینده مقابل مس کرمان و شائبه تبانی برای ماندن مس در لیگ برتر تصریح کرد: تا زمانی که من در تیمی باشم این اتفاق رخ نمی دهد.

 شرفی در خصوص برنامه این تیم برای فصل بعدی گفت: سه شنبه با مسئولان این باشگاه جلسه دارم و قرار است برنامه بدهم. اگر قرار باشد بمانم در کادرفنی و بازیکنان تغییر ایجاد می کنم.

 سرمربی مس سرچشمه در پایان تاکید کرد: می توانستیم در هفته های آخر پولسازی کنیم اما این کار را نکردیم چون با دلال بازی رابطه ای نداریم و از سه بازی آخر می خواهیم امتیاز بگیریم.

 

+ نوشته شده در  شنبه دوم اردیبهشت 1391ساعت 21:36  توسط امید سلاجقه  |  یک نظر

در کرمان می مانم

سرمربي مس کرمان گفت: بلاژويچ چون براي اين تيم زحمت کشيده دلش با ماست و دوست دارد من نتيجه بگيرم.


 

  ابراهیم قاسمپور در گفت و گو با پانا اظهار داشت: وضعیت تیم ما خوب است و بچه ها سرحال هستند و می خواهیم در بازی با ملوان توانایی خود را نشان داده و 3 امتیاز را بگیریم. می توانیم با حداقل امتیاز هم برگردیم و این می تواند به نفع ما باشد.

وی افزود: هیچ بازی آسان نیست. ملوان تیم ریشه دار و خطرناکی است. قعر جدولی ها برای نیفتادن و صدرنشینان برای قهرمانی در تلاشند. امسال هیچ تیمی بیکار نیست و همه می خواهند خود را اثبات کنند. ملوان 2 بازی گذشته را باخته و ما کار سختی در انزلی پیش رو داریم. واقعا این بازی قابل پیش بینی نیست.

سرمربی مس کرمان تصریح کرد: درست است که من با داماش در انزلی ، ملوان را بردم ولی هر بازی شرایط خودش را دارد و اصلا نمی توان گفت که دوباره می توانم برنده باشم مخصوصا که این 3 امتیاز برای هر 2 تیم حیاتی و حساس است.

قاسمپور در خصوص این که این روزها پیشنهاد تبانی به بازیکنان مطرح شده گفت: در دل بازیکنانم نیستم که بدانم کسی به آنها چیزی گفته یا نه ولی بازیکنان ما چنین آدم هایی نیستند. البته واقعا باید جلوی این پیشنهادات و این خلاف ها گرفته شود. مثلا حلافی چیزهایی که گفت عمق فاجعه را نشان می دهد. کسانی که ادعا می کردند دارند با این مسائل برخورد می کنند به جایی نرسیدند و هیچ کاری هم نکردند. حالا هم رفتند و نیستند.

وی در خصوص آینده خود تاکید کرد: با من صحبت خاصی نشده ولی باشگاه گفته وقتی تا فکرت بازتر شود و تیم تثبیت شود در مورد آینده صحبت می کنیم. ما همه دوست داریم ابتدا تیم در لیگ برتر بماند. البته نیم نگاهی به سال آینده داریم و باشگاه هم ابراز تمایل کرده بمانم.

قاسمپور در خصوص سمت بلاژویچ در فصل آینده گفت: این را از باشگاه بپرسید. او در کار ما دخالت نمی کند و خودش حرف قشنگی زد و گفت با هم همکاری می کنیم. دلش با تیم است چون زحمت کشیده و دوست دارد که من با این تیم موفق شوم. او آدم بزرگ و قابل احترامی است. شاید برای کمک کردن بخواهد به ما نکاتی را بگوید و اگر لازم هم باشد ما می توانیم از تجربه اش استفاده کنیم.
+ نوشته شده در  جمعه یکم اردیبهشت 1391ساعت 17:52  توسط امید سلاجقه  |  نظر بدهید

سورپرایز برنامه 90 و افشاگری‌های سعید حلافی

در هفته سي و يکم مسابقات ليگ برتر فوتبال، مس کرمان در ديداري حساس در بندرانزلي به مصاف ملوانان مي‌رود و پيروزي در اين جدال حساس و تعيين‌کننده مي‌تواند سرنوشت نارنجي‌پوشان را به اما و اگرهاي هفته‌هاي پاياني نکشاند.


 

به نقل از فارس، هفته سی و یکم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بعد از ظهر شنبه با برگزاری چند دیدار در شهرهای مختلف کشور آغاز می‌شود در مسابقات این هفته مس کرمان در دیداری شش امتیازی و حساس در بندرانزلی به مصاف ملوانان می‌رود و پیروزی در این جدال حساس و تعیین کننده می‌تواند سرنوشت نارنجی‌پوشان را به اما و اگرهای هفته‌های پایانی نکشاند.

بازیکنان مس با توجه به برد روحیه‌بخش هفته گذشته خود در برابر شاهین بوشهر، فشار و استرس هفته‌های گذشته را بر روی دوش خود احساس نمی‌کنند، این بازیکنان تنها با کمی اعتماد به نفس و خودباوری می‌توانند از پس سفیدپوشان ملوان برآیند زیرا بازیکنان مس روی کاغذ از توانمندی بیشتری نسبت به حریف خود برخوردار هستند.

*فینال‌های شش امتیازی

مس طی هفته‌های گذشته چند دیدار حساس و سرنوشت‌ساز را پیش روی خود دیده است، جدال حساس و شانه به شانه با راه آهن که در نهایت با پیروزی داور مسابقه همراه شد، محسن قهرمانی داور خشمگین این مسابقه تا توانست در این دیدار علیه مسی‌های کرمان سوت زد و در نهایت جاده هموارکن راه آهنی‌ها برای پیروزی در این مسابقه شد.

اما فینال شش امتیازی تعیین کننده دیگر بازی برابر شاهین بوشهر بود، مسی‌ها که برای نخستین بار حمایت پرشور 15 هزار هوادار نارنجی‌پوش را در کنار خود طی این فصل از مسابقات می‌دیدند، این بار توانستند شکار خوبی داشته باشند و در پایان با نتیجه سه بر دو از سد شاهینی‌ها گذر کنند، این سه امتیاز حیاتی توانست هلهله و شادی زیادی را به اردوی نارنجی‌پوشان بیاورد.

اما به واقع حساسیت بازی برابر ملوان بندر انزلی به مراتب بالاتر از دو دیدار گذشته است، شاگردان قاسم‌پور برای رسیدن به ساحل آرامش باید با دست پر از این دیدار خارج شوند تا با کسب یک پیروزی شیرین و بقا در لیگ نیاز به اما و اگرهای هفته‌های پایانی نداشته باشد.

مس هم‌اکنون با کسب 35 امتیاز از 30 مسابقه خود در جایگاه 14 جدول رده‌بندی قرار دارد و ملوان نیز با از همین تعداد بازی 34 امتیاز کسب کرده است تا دو تیم در جایگاه 14 و 15 جدول رقابت شانه به شانه سختی با هم داشته باشند.

اما آن چه که در این مسابقه برای ابراهیم قاسم‌پور و شاگردانش از اهمیت فراوانی برخوردار است، پرهیز از بازی محتاطانه و همراه با ترس است، تجربه نشان داده مس هر زمان در مسابقات این فصل خود بازی تدافعی را در دستور کار خود قرار داده در خاتمه نتیجه دل‌خواه را کسب نکرده است.

اما سید نصرالله گنجعلیخانی مدیرعامل باشگاه مس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: همه چیز برای کسب امتیاز لازم از این مسابقه فراهم شده است با بازیکنان تیم صحبت کرده‌ام و تیم می‌تواند با اتکا به بازیکنان با تجربه و انگیزه بازیکنان جوان از این دیدار با دست پر به کرمان برگردد.

اما در دیگر دیدار این هفته مس سرچشمه که سقوطش به لیگ دسته اول فوتبال کشور محرز شده است در ورزشگاه شهید باهنر شهر کرمان پذیرای مقاومت سپاسی شیراز تیم یازدهم جدول مسابقات است.

شاگردان اصغر شرفی که در هفته گذشته مقابل داماش گیلان دیگر تیم صعود کننده به مسابقات لیگ برتر امسال شکست را پذیرا شدند، این هفته نیز با مقاومت سپاسی تیمی دیگری که سال گذشته از رقابت‌های دسته اول فوتبال کشور گام به لیگ برتر گذاشت مصاف می‌کنند.

شرفی که در این فصل از مسابقات نتوانست در زمینه جذب بازیکنان در نیم‌فصل دوم عملکرد خوبی از خود به نمایش گذارد، می‌تواند با میدان دادن به بازیکنان جوان و با انگیزه مس سرچشمه که در این فصل از مسابقات مدت زمان زیادی را از روی سکوها به نظاره بازی تیمشان نشستند، بازی دهد تا حداقل با این حرکت خود گامی در راستای معرفی استعدادها و نخبگان فوتبال این استان بردارد.

البته نارنجی‌پوشان باشگاه مس سرچشمه این هفته نیز با سورپرایز برنامه 90 و افشاگری‌های سعید حلافی، بازیکنی که در نیم‌فصل دوم مسابقات قصد عزیمت به این تیم را داشت روبه‌رو شدند.

این بازیکن که در مصاحبه‌اش به صراحت از افرادی که خود را از نفرات این باشگاه در زمینه نقل و انتقالات معرفی کرده بودند، سخن گفت و اظهار داشت: این فرد در فرودگاه به سراغ من آمد او با خود برگه قراردادی را به همراه داشت تا من با امضای آن نیمی از قرارداد من با باشگاه مس سرچشمه را به جیب بزند.

البته این شخص در چند سال قبل و در دوران حضور برهانی‌نژاد در باشگاه مس مسائل و مشکلات فراوانی در زمینه دلالی و واسطه‌گری داشت و پرونده آن چنانی او در ستاد منشوری فوتبال کشور دال بر این مدعا است.

البته می‌توان کم‌تجربگی مسئولان باشگاه مس سرچشمه در فصل نقل و انتقال و صداقت و اعتمادی که آنها به اشخاصی که در این زمینه همراه آنها شدند را یکی از دیگر از نقاط ضعف پیرامون ضعیف بسته شدن این تیم دانست.

البته خبرگزاری فارس در بدو فعالیت این شخص در باشگاه مس سرچشمه و به نظاره نشستن بازی‌های سرچشمه در ورزشگاه از سوی این فرد، اخطاری پیرامون اقدامات خود خواهانه این فرد به مسئولان درجه اول این باشگاه داده بود.

سرچشمه‌ای‌ها که در این فصل از مسابقات خاطرات تلخ و شیرین زیادی را از لیگ برتر با خود به همراه دارند، می‌خواهند تا با درس گرفتن از تجارب حضور یک ساله و با درایت و برنامه‌ریزی جدی‌تر بار دیگر با حضور مقتدرانه خود در لیگ یک، بار دیگر مقدمات لیگ برتری خود را فراهم آورند.

به گزارش فارس، دیدار تیم‌های مس سرچشمه و مقاومت سپاسی شیراز شنبه دوم اردیبهشت ماه در ورزشگاه شهید باهنر شهر کرمان برگزار می‌شود.

+ نوشته شده در  پنجشنبه سی و یکم فروردین 1391ساعت 14:53  توسط امید سلاجقه  |  یک نظر

مس رفسنجان ماندنی شد

صنعت ساری و پیام سقوط کردند/ مس ماندنی شد

خبرگزاری فارس: تیم‌های فوتبال صنعت ساری و پیام مخابرات به لیگ دسته دوم سقوط کردند.

خبرگزاری فارس: صنعت ساری و پیام سقوط کردند/ مس ماندنی شد

 

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، هفته بیست‌وششم لیگ دسته اول فوتبال عصر امروز با برگزاری 7 دیدار در گروه اول آغاز شد. تکلیف تیم‌های صعودکننده این گروه از پیش مشخص شده بود  پیکان به عنوان تیم اول راهی لیگ برتر شده بود و ایران‌جوان بوشهر نیز به دیدار پلی‌آف را یافته بود، اما در انتهای جدول پنج تیم استیل‌آذین، پارسه تهران، صنعت ساری پیام مخابرات و مس رفسنجان با خطر سقوط مواجه بودند که در پایان رقابت‌های امروز صنعت ساری و پیام مخابرات به لیگ دسته دوم سقوط کردند. مس رفسنجان نیز که در قعر جدول حضور داشت به لطف پیروزی 4 بر یک برابر سایپای قائمشهر توانست 26 امتیازی شود و در لیگ دسته اول باقی بماند.

*نتایج کامل رقابت‌های امروز به شرح زیر است:

ایران‌جوان بوشهر یک - صنعت ساری صفر

مس رفسنجان 4 - سایپای قائمشهر یک

فولاد یزد 2 - پیام مخابرات فارس یک

اتکای گلستان 2 - شهرداری بندرعباس صفر

پارسه تهران صفر - ابومسلم خراسان صفر

گسترش فولاد تبریز 2 - پیکان تهران یک

استیل آذین سمنان یک - شهرداری اراک یک


موضوعات مرتبط: <-CategoryName->

برچسب‌ها: <-TagName->


تاريخ : پنجشنبه 08 فروردين 1392 | 13:14 | نویسنده : mmm94 |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.